Nasza promocja

W dniach 12 – 13 czerwca 2010 roku na rynku w Jeleniej Górze odbyła się promocja gminy Międzyzdroje. Impreza plenerowa dla mieszkańców i turystów Jeleniej Góry obfitowała w wiele atrakcji . Na rynku wybudowano a właściwie usypano boisko z piasku, na którym odbywały się rozgrywki siatkówki plażowej cieszące się dużym zainteresowaniem uczestników i obserwatorów. Nagrodami dla zwycięzców były vouchery ufundowane przez międzyzdrojskie hotele.

Najmłodsi lepili babki z piasku, brali udział w konkursie budowania piaskowych konstrukcji w raz z rodzicami. Dla każdego znalazły się atrakcje – przeciąganie liny, nauka aerobiku, liczne konkursy o atrakcjach turystycznych i przyrodniczych Międzyzdrojów i wyspy Wolin, koncerty. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się tor kitsurfingowy, na którym można było opanować trudną sztukę pływania na desce. Młodzi przedstawiciele klubu kitsurfingu ze Szczecina dali pokaz swoich umiejętności, opowiadali o niej zachęcając do nauki oraz prowadzili konkurs dla młodzieży. Przedstawiciel Europejskiego Centrum Różnorodności Biologicznej pomagał na stoisku Międzyzdrojów rozdając materiały promocyjne o licznych atrakcjach, min. folder Zielona Wyspa – wydany w czerwcu tego roku. Są w nim zawarte podstawowe informacje o atrakcjach przyrodniczych wyspy Wolin.

Uczestnikom imprezy plenerowej na rynku w Jeleniej Górze dopisywały humor i piękna słoneczna pogoda. Wielu z nich było lub w najbliższym czasie wybiera się nad Bałtyk. Jako miasta partnerskie miasta będą się wspólnie promować poprzez organizację imprez plenerowych. Teraz czas na rewizytę miasta Jelenia Góra w naszym mieście.

Wśród uczestników rozlosowano zniżki na e-booki dzieki sponsorowi www.czytam-ebooki.pl .
Ten wpis został opublikowany w Fauna dnia , przez .