Labradoryt

labradorytLabradoryt, minerał z gromady krzemianów, stosowany w przemyśle ceramicznym, do wyrobu biżuterii artystycznej, kamień dekoracyjny, cenny kamień ozdobny. Labradoryt ma szerokie zastosowanie w jubilerstwie, Do obróbki stosuje się szlif kaboszonowy i fasetowy.

Najcenniejsze i niezwykle piękne kamienie są pochodzenia fińskiego, posiadają niezwykłe odcienie, kolory, połyski i blaski. Nazwa jego pochodzi od półwyspu Labrador w Kanadzie. świetnie wygląda w biżuterii. Biżuteria z labradorytem to bardzo ciekawe i oryginalne bransoletki, kolczyki i wisiorki. Do wyrobu biżuterii artystycznej, na allegro można wylicytował piękne kaboszony z labradorytu lub oponki labradorytowe. Dostępne również na aukcjach internetowych. Każdy, kto miał lub zakradał indywidualną biżuterię powinien wziął udziać w licytacji.
Pierścionek z labradorytem, najładniejszy srebrny z niebieskim kamieniem. Jest orientalnym wyrobem jubilerskim. Lubisz większe ozdoby pierścionka, to jest do kupienia ozdoba wykonana ze srebra stylizowanego na stare z kilkoma naturalnymi labradorami. Pierścionek zakupisz w Kategorii Biżuteria lub Jubilerstwo. Masz już srebrny pierścionek z pięknym kamieniem to poszukaj do niego kolczyki z labradorytem. Tych cudownych ozdób, migających przy uszach nigdy nie ma za dużo w swojej szkatułce biżuteryjnej kobieta. Pięknie wyglądają kolczyki z labradorytem i srebra oksydowanego. Podaruj swojej wybrance kolczyki z pierścionkiem i zawieszką wykonane z tego samego kruszcu i ozdobione niebieskim labradorytem. Tego dnia nie zapomni nigdy tym celu wejdą do galerii lub na aukcje internetowe. Zegarki męskie, to ozdoba nadgarstka, bez której mężczyzna nie wychodzi z domu. Czasomierze firmy Breil, można wybierał z pośród najnowszych włoskich kolekcji i na pewno sprawią panom wiele satysfakcji i zadowolenia. Chcesz kupił nowy zegarek to zaglądnij do Kategorii Biżuteria i Zegarki. A może przyzwyczaiłeś się do starego zegarka to zamień w nim pasek na bransoletkę. Kolczyki złote, piękne drobiazgi, z kamieniami szlachetnymi, to klasyczna elegancja, ponadczasowy blask, dodający powabu nawet najprostszej, skromnej kreacji. Najlepszym miejscem do kupienia złotych ozdób będą salony Verona, Galerie, Kategoria Jubilerstwo. Na wszystkie klejnoty jest potrzebne efektowne pudełko lub szkatułka.

Ten wpis został opublikowany w Ziemia dnia , przez .