Wirtualny Spacer

Czym jest wirtualny spacer?

wolinWirtualny Spacer pozwala Państwu na wybór sposobu zwiedzania atrakcji turystycznych naszego Regionu. Z długiej listy punktów możecie wybrać te, które wydają się Wam najbardziej ciekawe i warte zobaczenia. W zaciszu domowym słuchając opisów czytanych przez wspaniałego lektora Pana Tomasza Knapika można obejrzeć interesujące zdjęcia poszczególnych atrakcji, posłuchać śpiewu ptaków, zachwycić się przyrodą, zapoznać z kulturą i historią Regionu.

Poprzez pobranie programu pracującego z urządzeniami GPS można poznać opisane atrakcje  w terenie, według opracowanych 5 tras lub planując ją według własnego gustu. Mamy nadzieję, że przedstawiony przez nas przewodnik zachęci Państwa do zwiedzania. Serdecznie zapraszamy!
MAPPLET WOLIN-UZNAM.PL

Mapplet – jest to  interaktywna mapa z naniesionymi punktami (zlokalizowanymi geograficznie) wraz z opisami i zdjęciami. Użytkownikowi pomaga przede wszystkim w zlokalizowaniu interesującego go punktu. Taki punkt jest nie tylko „przypięty” do mapy, ale także posiada odpowiedni opis i zdjęcie (lub kilka), co pozwala na obejrzenie i wybranie interesujących punktów  w okolicy  bez czasochłonnego przeskakiwania między osobnymi stronami.

Polecamy: Adwokat Rybnik ul. Rynek 15.

Ten wpis został opublikowany w Ziemia dnia , przez .