Wykrywacze metali

fisher

Fisher F75

Przygodę poszukiwania skarbów i odkrywania tajemnic każdy z nas rozpoczyna jakby mimowolnie. Różna jest droga poszukiwacza. Część wyrusza w nią czytając pasjonujące książki, inni wsłuchują się w opowieści i historie lub nagle natykają się na jakiś ślad zamierzchłego wydarzenia albo czyjejś bytności.
Polecamy studiowanie źródeł, archiwów, starych map przed wyruszeniem na wyprawę. Doświadczenie bowiem oraz informacje i odpowiednio dobrany sprzęt poszukiwawczy, są elementami podstawowymi, udanych wypraw i satysfakcjonujących odkryć.

Gama produktów Fisher jest skierowana do każdego użytkownika, który swoją przygodę z eksploracją chce rozpocząć lub ją z sukcesem rozwija. W zależności od tego jakie są główne zainteresowania użytkownika: poszukiwania monet, militariów, biżuterii, nurkowanie z detektorem, czy też inne aplikacje, każdy może dobrać najwłaściwszy dla siebie detektor metali.
Wykrywacze metali Fisher są wykonane w oparciu o wieloletnie doświadczenie i opatentowane technologie, z najlepszych jakościowo komponentów w fabrykach „First Texas Products” .

Wystarczy porównać i wybrać…, a z nim się odnajdziesz.

Fisher F75 to powrót legendy, detektor zaprojektowany przez czołowych projektantów amerykańskich wykrywaczy Davida Johnsona i Johna Gardinera. Duży wyświetlacz, prosta intuicyjna obsługa, automatyczne dostrajanie do gruntu z możliwością ręcznego przestrojenia, 11″ calowa cewka Bi-Axial, tryb poszukiwań z dyskryminacją z podwójnym filtrem do poszukiwań w zaśmieconym terenie, tryb poszukiwań all Metal z poj. filtrem zapewniającym maksymalną głębokość jak i tryb namierzania za pomocą spustu z VCO stawiają ten detektor w czołówce. Możliwości mówią same za siebie a legendarne korzenie zdają sie to potwierdzać

Fisher F70 to profesjonalne wykrywacze metali. Są najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami dostępnymi na rynku detektorów metali. Wykorzystane mogą być do nieomal wszystkich rodzajów eksploracji i poszukiwań (Treasure Hunting). Połączenie opatentowanych technologii tworzy unikalny sposób obrazowania i identyfikacji ukrytych w ziemi znalezisk.
Stosowany specjalnie dedykowany mikroprocesor z układem wzmocnienia precyzyjnie analizuje sygnał wiodący zakopanych obiektów, zwiększając tym samym zasięg, szybkość i dokładność namierzania celu przez wykrywacz metali F70. Dodatkowe informacje o mineralizacji gruntu pozwalają wycisnąć ze sprzętu maksymalne osiągi

Fisher F5 to detektor metali dla średniozaawansowanych i profesjonalnych poszukiwaczy (Treasure Hunters). Wykorzystana jest w nim najnowsza technologia opracowana w Fisher Labs, Inc. dokładnie określająca wielkość namierzonego znaleziska oraz sprawdzona technologia graficznej informacji o rodzaju namierzonego celu . Stosowany specjalnie dedykowany mikroprocesor z układem wzmocnienia precyzyjnie analizuje sygnał wiodący zakopanych obiektów, zwiększając tym samym zasięg, szybkość i dokładność namierzania celu przez wykrywacz metali Fisher F5

Fisher F4 to detektor metali dla średniozaawansowanych i profesjonalnych poszukiwaczy (Treasure Hunters). Został opracowany z myślą o wymagających użytkownikach, którzy potrzebują maszyny zdolnej do ciągłej pracy. Został bogato wyposażony w funkcje, które umożliwiają łatwą eksplorację w trudnych warunkach. Technologia graficznego obrazowania właściwości przewodzących celu ukrytego pod powierzchnią gruntu i bieżących nastaw dyskryminacji metalu , ułatwia i przyśpiesza pracę w terenie. Błyskawiczne przełączenie ustawień JEDNYM PRZYCISKIEM umożliwia precyzyjną weryfikację sygnału zwrotnego namierzonego celu według fabrycznych lub indywidualnie określonych parametrów.

Fisher F2 o nowocześnie zaprojektowana linia wykrywaczy metali dla amatorów aktywnego wypoczynku, którzy rozpoczynają swoją przygodę poszukiwania skarbów (Treasure Hunting). Detektory F2 mogą jednak także zaspokoić oczekiwania bardziej zaawansowanych poszukiwaczy. Wykorzystane w nich sprawdzone technologie Fisher Labs pozwalają na dokładną i szybką pracę w zróżnicowanym terenie. Radość użytkowania jest potęgowana przez doskonałą ergonomię i bardzo małą wagę urządzenia. Wykrywacz F2 został dokładnie zaprojektowany po to, abyś mógł, w łatwy sposób wykorzystać ukryty w nim potencjał, odkrywając co chwilę nowe skarby. Wodoodporna cewka nowej generacji doskonale dopasowana do detektora F2 umożliwi Ci udane łowy.

Ten wpis został opublikowany w Ziemia dnia , przez .