Aktualności ECRB

W dniu 22 lipca 2010 roku otwarto wystawę fotograficzną ,,Golczewo – Kamień Pomorski – Międzyzdroje” przedstawiającą atrakcje turystyczne gmin zrzeszonych w Europejskim Centrum Różnorodności Biologicznej. Celem wystawy była wspólna promocja gmin i pokazanie ich bogactwa – zabytków, przyrody, historii.

Oryginalność wystawy polega na tym, że oprawione zdjęcia są prezentowane w witrynach – kawiarni hotelu Amber Baltic, Nautilus, kawiarni Europa na promenadzie a także na Poczcie Polskiej i Zakładzie Fryzjerskim przy ul. Gryfa Pomorskiego. Są to ulice uczęszczane codziennie przez setki turystów i mieszkańców. Dzięki temu galeria jest łatwo dostępna dla wszystkich a wspólna promocja pokazuje różnorodność naszego Regionu, dając turyście informację i szeroki wybór miejsc, które warto odwiedzić. Niestety, udało się umieścić tylko część zdjęć, ponieważ nie wszyscy właściciele wyrazili zgodę, aby powiesić zdjęcia w ich lokalach.

Wystawa została zorganizowana we współpracy z firmą Green House, będzie w Międzyzdrojach przez 2 tygodnie, następnie zostanie przeniesiona do Kamienia Pomorskiego.

Poniżej zdjęcie jednej z witryn hotelu Amber Baltic.

Otwarcie galerii połączone było z konferencją prasową (hotel Amber Baltic)

Na szkolenia, prezentacje oraz wystawę fotograficzną w sali konferencyjnej w Poznaniu zaprasza Hotel Rodan.
Ten wpis został opublikowany w Fauna dnia , przez .